قوانین و مقررات سایت


.تمامی فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است
.تمامی محتوای موجود در شهردیتا، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند.
.تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا مربوط به صاحب آن می‌باشد.
.هیچ یک از محتوای موجود در شهردیتا مشمول مالیات نمی باشد.
 
مسئولیت انتشار تمامی محتوای قابل فروش و رایگان قرار گرفته در سایت به عهده ارائه دهنده آن می باشد.

کالا و خدماتی که یکی از شرایط زیر را دارند به هیچ عنوان در سایت منتشر نخواهند شد

 • کالایی که به نقض حقوق معنوی و قوانین تجارت الکترونیک و نشر و حقوق مولفین و ناشرین جمهوری اسلامی ایران می پردازد.
 • برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض.
 • ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک که بدون مجوز از مراجع مربوطه می باشند.
 • فعالیت مبنی بر انجام و تدوین پایان نامه و پروپوزال دانشگاهی.
 •  فعالیت مبنی بر انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی.
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه.
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ.
 • خدمات مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای.
 • و بصورت کلی هرگونه فعالیتی بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران.

 
قیمت کالاها و محتوای ارسالی توسط ارائه دهنده آن تعیین می شود
قیمت هریک از کالاها و خدمات به شکل زیر تعیین می شود
 1-سهم سایت 30 درصد
 2-سهم بازاریاب حداقل 10 درصد و حداکثر 20 درصد
 3-مابقی سهم متعلق به ارائه دهنده محتوا می باشد
 
 برای مثال شخصی فیلم آموزش نرم افزار اتوکد را در سایت انتشار می دهد که قیمت نهایی برای خریدار ، 100 هزار تومان می باشد
 با این فرض که سهم بازاریاب 10 درصد در نظر گرفته شده باشد به شکل زیر محاسبه می شود
 

 •  مبلغ 30 هزار تومان سهم سایت
 •  مبلغ 10 هزار تومان سهم بازاریاب
 •  مبلغ 60 هزار تومان سهم ارائه دهنده محصول

در نظر داشته باشید که صاحب محصول این اختیار را دارد که در هر زمان پورسانت محصول و همچنین قیمت آن را در پنل تغییر دهد.

در سايت برای جلوگیری از کلاه برداری ، هر کاربر امکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های خود را دارد ، کاربران باید تمام شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را وارد کنند اگر حساب ها و کارت های با نام افراد دیگر را وارد کنند سايت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.

نحوه تسویه حساب
کاربر پس از ورود به پنل از قسمت مالی ، درخواست تسویه حساب صادر کرده و شهردیتا پس از بررسی موارد لازم مثل عدم وجود شکایت بروی محتوا و ... نسبت به تایید درخواست و واریز مبلغ درخواستی به حساب بانکی که کاربر در پنل تعریف نموده است ، اقدام می نماید.

تمامی فروش‌ ها از طریق شهردیتا انجام خواهد گرفت و ارائه دهنده محصول حق ثبت هیچ گونه اطلاعات تماس یا اطلاعات پرداخت بروی کالا یا محتوایی که ارائه می دهد را ندارد.

شهردیتا متعهد می گردد که در حفظ حریم خصوصی افراد و همچنین محتوای ارائه شده از طریق آنها تلاش نموده و محتوای ارائه شده را خارج از سیستم فروش در اختیار هیچ شخصی قرار ندهد و همچینی تعهد می نماید اطلاعات شما را در اختیار شرکت های بازاریابی قرار ندهد.

شهردیتا برای حذف محتوای ارائه شده توسط ارائه دهندگانی که قوانین و مقررات سایت را رعایت نکرده اند ، نیاز به اجازه و تشخیص هیچ مجموعه و یا شخصی ندارد و قبل از حذف داده ، ابتدا به ارائه دهنده محتوا اعلام نموده و در صورتیکه دلیل موجهی از سمت وی اعلام نگردد محتوا را حذف می نماید.

شهردیتا هرگونه فعالیت اسپم و مخرب را جرم شمرده و بلافاصله از پیشرفت آن جلوگیری خواهد کرد.فعالیت های اسپم شامل ایجاد حساب های کاربری جهت خراب کاری و نفوذ به وب سایت ، ایجاد اختلال در تراکنش های مالی ، فعالیت برای دسترسی به حریم خصوصی اعضا و هرموردی که منجر به ایجاد اختلال و درگیری در سایت شود. شهردیتا در این موارد بدون کسب اجازه از کاربر متخلف ، اطلاعات شخص وی را در اختیار مراجع ذیصلاح قانونی قرار خواهد داد.

برای ثبت نام در سایت شما می بایستی حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید. اگر زیر سن ۱۸ سال هستید، باید با نظارت یک والد یا قیم قانونی این کار را انجام دهید که این فرد بالغ ، مسئول تمامی فعالیت‌های شما خواهد بود.

 شهردیتا سرویس های خود را بصورت رایگان یا با تعرفه با شرایطی که در سیاست های داخلی خود قادر به انجام سرویس است ارائه می دهد و در هر زمان بنا به صلاحدید و تغییر شرایط و نیاز به فراهم کردن شرایط ادامه سرویس ، ممکن است نیاز به تغییر تعرفه های خود داشته که شامل کاهش تعرفه خدمات یا افزایش آن ، عدم ادامه خدمات رایگان و یا مشخص کردن تعرفه برای آن خدمت، ایجاد طرح های تشویقی ، لغو طرح تشویقی ، تغییر در روند تسویه حساب می باشد. در این تغییرات نیازی به هماهنگی و کسب اجازه از کاربر نخواهد بود و کاربر با توجه به سیستم شفاف و دقیق سایت ضمن اطلاع از شرایط جدید می تواند تصمیم به پذیرش تغییرات داشته باشد یا فعالیت خود را متوقف کند که هرگونه ادعا در خصوص تغییرات مورد پذیرش نمی باشد.
 
 خریدار اجازه دارد آموزش ها و محتوای خریداری شده را بدون کسب اجازه و ذکر منبع مورد استفاده شخصی خود قرار دهد. در نظر داشته باشید خریدار حق فروش هیچ یک از محتوای موجود در شهردیتا را ندارد مگر اینکه قصد وی بازاریابی محتوا بوده که در این مورد هم فروش صرفا از طریق سیستم شهردیتا انجام می پذیرد و پورسانت آن محتوا به حساب بازاریاب (در صورتی که فروش موفق باشد) واریز خواهد شد.
 
 شهردیتا صرفا یک بستر امن و پر امکان برای فروش و بازاریابی محتوا طبق بروزترین تکنیک ها می باشد.مسئولیت و هزینه تهیه تمامی وسایل و نرم‌افزارهای لازم برای مشاهده وب سایت، دانلود، و پخش و تماشای فیلم‌ها و محصولات و فایل ها و مواردی از این قبیل، بر عهده بازدیدکننده وب سایت است و اگر جهت ارتقا کیفیت لینکی از دانلود نرم افزار مربوطه ارائه می دهد هیچ قصد و نیتی مبنی بر نقض قوانین کپی رایت ندارد. شهردیتا هیچ تضمینی بر کیفیت و کمیت لینک ها و فایل های راهنما نخواهد داد.

 کلیه کاربران اعم از خریدار ، بازاریاب ، ارائه دهنده و ... موظفند نام کاربری و رمز عبور خود را محفوظ نگه داشته و در اختیار هیچ شخصی قرار ندهند . مسئولیت صحت اطلاعات حساب اشخاص متوجه خودشان است و هر زمان که متوجه استفاده غیر مجاز از حساب خود گشتید بلافاصله به ما اطلاع دهید.
 
 درخواست های سايت از کاربران خود صرفا از طریق ارسال تیکت درون سایت می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهد لینک های سایت استفاده می شود.
 
 شهردیتا بر این تلاش است که محتوای خریداری شده را مادالعمر برای کاربر ذخیره نگه دارد.با این حال اجازه حذف محتوای خریداری شده به دلایلی مثل منسوخ شدن ، منع قانونی و یا اعلام وجود محتوای مخرب در آن ، وجود دارد.در صورت بروز این اتفاق تلاش می کنیم تا شما را در جریان قرار دهیم ولی این اطلاع رسانی در بعضی مواقع به دلایل فشار بر حذف ، غیر ممکن خواهد بود.در هر حال در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود محتوای خریداری شده مراتب را از طریق ارسال تیکت پشتیبانی آگاه سازید.
 
شرایط این توافق نامه در هر زمانی قابل تغییر است.اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وب سایت ادامه دهید، بدین معنی است که شرایط جدید را پذیرفته‌اید.