رفع مسئولیت


تمامی محتوای ارائه دهندگان در شهردیتا بصورت روزانه بک آپ گیری می شود و نسخه پشتیبان بصورت خودکار در سرور ذخیره می گردد. با علم به این موضوع شهردیتا هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت به محتوای سایت بر اثر هک ، جنگ ، آتش سوزی ، زلزله ، اعتصاب ، تحریم و قحطی و شرایط قورس ماژور ندارد.

شهردیتا هیچگونه محتوایی از خود ندارد و تمامی محصولات متعلق به ارائه دهندگان مربوطه خودشان هستند. از این رو مسئولیت محتوای موجود بر عهده ارائه دهنده می باشد. 

شهردیتا بر این تلاش است که دسترسی شما به وب سایت در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته ، برقرار باشد، و محتوای آن از نظر صحت، بروز بودن، تکمیل و معقول بودن برای شما توجیه داشته باشد، ولی قادر به تضمین هیچ یک از این موارد نیست و در قبال آن نیز مسئولیتی ندارد. در نظر داشته باشید بروز اشکال در نرم افزار وب سایت و همچنین سخت افزار یک امر کاملا بدیهی است.در صورت بروز چنین مشکلاتی تمام سعیمان بر این است که سریعا مشکل را برطرف نموده و شرایط را به حالت عادی بازگردانیم.

شهردیتا محتوای ارسالی از طرف ارائه دهندگان را بصورت کلی بررسی می نماید و پس از آن در سایت منتشر می نماید. تمام تلاش مجموعه بر این اصل می باشد که محتوایی سالم و قابل قبول در سایت مورد فروش قرار گیرید.

در صورتیکه محصول خریداری شده با مشخصات ارائه شده آن یکسان نباشد و مورد تایید خریدار قرار نگیرد شهردیتا موظف است عین مبلغ پرداخت شده را به حساب خریدار بازگرداند.خریدار موظف است در صورت مشاهده چنین موردی بلافاصله (حداکثر تا 48 ساعت) بروی صورتحساب خریداری شده ثبت شکایت نماید. همچنین تمامی صحبت های دو طرف در صورتی مورد پذیرش است که بر اساس ارائه مستندات باشد و محل طرح این موارد تنها در قسمت ثبت شکایات امکان پذیر است. 

بخش ثبت شکایت کانالی مستقیم بین شهردیتا ، ارائه دهنده و خریدار می باشد که تمامی گفتگو ها آرشیو شده و به عنوان مستند نگهداری می شود .در صورتی که خریدار شکایت خود را زمانی اعلام نماید که وجه کالا با ارائه دهنده محصول تسویه شده باشد مسئولیت بازگشت وجه خریدار ، برعهده ارائه دهنده می باشد.

عودت وجه خرید در صورتی امکان پذیر است که خریدار دلیلی موجه برای این موضوع داشته باشد برای مثال عدم تطابق اطلاعات دانلود شده با اطلاعاتی که بروی محتوا تبلیغ شده است.تشخیص موجه بودن دلیل درخواست شما تنها با شهردیتا است .

لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود نماییم.

شهردیتا وجه برگشتی را به عنوان اعتبار به حساب کاربری شما اضافه خواهد نمود و این وجه به هیچ عنوان به حساب بانکی شما واریز نخواهد شد.

در صورتیکه محتوایی بدون رعایت حقوق ناشر در سایت ارائه گردیده است می بایستی به شهردیتا اعلام گردد تا با توافق صاحب امتیاز محتوا(شخصی که محتوای او بدون اجازه در سایت کپی شده) از سایت برداشته شده و یا به نام آن شخص درآید.

اگر به موردی درباره حقوق مؤلف برخورد نمودید، لطفا اطلاعات زیر را به برای ما ارسال کنید:

 • آدرس پستی
 • شماره تلفن
 • آدرس ایمیل
 • شرحی از محل مطلب مورد اتهام
 • شرح کار تحت قانون حقوق مؤلفین که به نظر شما حقوقش نقض شده است
 • اظهارنامه شما که تضمین می‌کنید اطلاعات ارائه شده برای ادعایتان صحیح و دقیق است، و شما یا مالک حقوق مؤلف مطلب مورد نظر هستید یا به نیابت از مالک واقعی حقوق مؤلف کار، اختیار عمل قانونی دارید
 • امضای فیزیکی یا امضای معتبر الکترونیک شما.
 • برای تکمیل و ارسال اطلاعات به صفحه نقض قوانین حقوق مولف مراجعه فرمایید

تمامی مسئولیت ها و خدمات پس از فروش مثل آموزش ، پیگیری و پرسش و پاسخ در زمینه محتوای وب سایت به عهده ارائه دهنده آن محصول می باشد و شهردیتا هیچ گونه تعهدی در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از تحویل سفارش (دانلود محصول) به خریدار ندارد.

در صورتی که شخصی از اطلاعات بانکی فرد دیگری ، پرداختی در درگاه بانکی متصل به وب سایت شهر دیتا انجام دهد تمامی مسئولیت های این سوء استفاده به عهده دارنده کارت می باشد و شهر دیتا هیچ مسئولیتی مبنی بر ارائه اطلاعات نداشته و تنها در صورت وجود اطلاعات پرداخت کننده همکاری های لازم را با مراجع ذیصلاح قانونی انجام خواهد داد. 

هرگونه تخطی از قوانین شهردیتا یا هرگونه عمل مجرمانه از جمله

 • نقض حقوق معنوی و قوانین تجارت الکترونیک و نشر و حقوق مولفین و ناشرین جمهوری اسلامی ایران
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض
 • ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک
 • فعالیت مبنی بر انجام و تدوین پایان نامه و پروپوزال دانشگاهی
 • فعالیت مبنی بر انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ
 • خدمات مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای
 • فعالیتی بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران
 •  به عهده ارائه دهنده می باشد و شهردیتا هیچگونه تعهدی نسبت به عمل مجرمانه صورت گرفته ندارد. و درصورت درخواست مراجع ذیصلاح قانونی آماده اعلام و استعلام مشخصات شخص متخلف می باشد.
   

 شهردیتا اختیار تام برای حذف محتوای کاربرانی که قوانین و مقررات سایت را رعایت نکرده اند ، دارد.
 
 تسویه حساب  فقط با ثبت درخواست انجام می شود. درخواست کننده موظف است مشخصات حساب بانکی خود را در پنل تعریف نموده و از طریق ثبت درخواست تسویه حساب اقدام نماید.پس از ثبت درخواست ، شهردیتا ، بین 48 تا 72 ساعت کاری ، در صورت عدم وجود شکایت از سمت خریدار (این مورد برای بازاریاب مستثنی است) ، مبلغ را به حساب وی واریز می نماید.
 
 استفاده از سرویس وب سايت شهردیتا در سایت هایی که محتوای غیر قانونی، غیر اخلاقی ، توهین آمیز ، تهدید کننده و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری شخص در شهردیتا مسدود خواهد شد و همچینین کلیه اتهامات وارده به عهده شخص استفاده کننده از سرویس می باشد.
 
 شهردیتا از قوانین موجود در جمهوری اسلامی ایران پیروی و تحت نظام قضایی آن عمل می کند لذا هر قانونی بصورت اجتناب‌ ناپذیر در موردی و موضوعی صدق کند، در آن زمینه قانون نافذ محسوب خواهد شد.