کتاب الکترونیکی شغلی که زندگیست

کتاب الکترونیکی شغلی که زندگیست
حجم فایل: 8.08 MB
٢٠,٠٠٠
١٤,٩٠٠ تومان
26% تخفیف
کتاب شغلی که زندگیست تلاش می‌کند ابتدا آیینه‌ای را در برابر خواننده قرار دهد و او را به سفر در راهی دعوت کند که در آن بخشی پنهان از وجود خود را ملاقات خواهد کرد. هر کدام از ما در این بخش گوهرهای ارزشمندی داریم از جمله علاقمندی‌ها، خلاقیت، استعددها و توانمندی‌هایمان که معمولاً توسط کلیشه‌ها و هجمه‌های دنیای بیرون از دایره دید و درک ما قرار گرفته‌اند.
مشخصات ارائه دهنده
گروه آموزشی دانشکده
گروه آموزشی دانشکده
مدت فعالیت: 11 ماه و 8 روز
تعداد فایل ها: 23
گروه آموزشی دانشکده ارائه دهنده منابع آموزشی به روز و با کیفیت از بهترین دانشگاه‌های داخل و خارج ایران است. این گروه افتخار همکاری با اساتید دانشگاه‌هایی چون دانشگاه شریف و دانشگاه تهران را در سوابق خود دارد.
ارائه جزوه های دروس دانشگاهی
مشاوره و همکاری در تهیه پروپوزال، انجام تحقیق و پایان نامه و انتشار مقاله و کتاب
تدریس گروهی و خصوصی تمام دروس دانشگاهی
همکاری با اساتید دانشگاه در تحقیق و تدوین محتوای دروس دانشگاهی
ارائه مشاوره به دانش آموزان و دانشجویان در استعدادیابی و انتخاب رشته تحصیلی

کتاب شغلی که زندگیست (کتاب الکترونیکی)

 

نویسنده: پویا محمدی
تعداد صفحات: ۷۵ صفحه متن کتاب | ۵۶ صفحه کاربرگ
تهیه و نشر: وبسایت چطور

 

بارها شنیده‌ایم که موفقیت در کسب و کار، به راحتی به دست نمی‌آید و باید بسیار تلاش کنیم، از افراد و مشتری‌های بسیاری پاسخ نه! بشنویم و صبر فراوانی داشته باشیم.

اما شاید کمتر به این سوال فکر کرده باشیم که افرادی که در مورد آنها صحبت می‌کنیم، چطور ایده‌های کسب و کارشان را پیدا کرده‌اند و وارد این کار شده‌اند؟ چگونه می‌توانند این مقدار انگیزه و انرژی برای انجام کاری داشته باشند؟

ایده کسب و کار

همه ما به‌دنبال ایده‌ای بکر برای داشتن یک کسب و کار موفق و پول‌ساز هستیم. وقتی با افرادی که در تکاپوی آغاز یک کسب و کار هستند صحبت می‌کنیم، درمی‌یابیم که یک سوال مشترک ذهن اکثر آنها را به خود مشغول کرده است: ایده‌ی کسب و کار خود را از کجا پیدا کنم؟

پاسخ دادن به این سوال راحت نیست. نمی‌توان را در یک لحظه ایده‌ای را پیدا کرد و آن را به کار گرفت و در آن موفق شد. همچنین نمی‌توان کار فرد دیگری را عیناً تکرار کرد با این امید که حتماً ما هم همان نتیجه را خواهیم گرفت. چراکه در این فرآیند تنها عوامل بیرونی نقش ندارند و بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی ما نیز در پیشرفت کارمان موثر هستند.

درباره کتاب شغلی که زندگیست

کتاب شغلی که زندگیست تلاش می‌کند ابتدا آیینه‌ای را در برابر خواننده قرار دهد و او را به سفر در راهی دعوت کند که در آن بخشی پنهان از وجود خود را ملاقات خواهد کرد. هر کدام از ما در این بخش گوهرهای ارزشمندی داریم از جمله علاقمندی‌ها، خلاقیت، استعددها و توانمندی‌هایمان که معمولاً توسط کلیشه‌ها و هجمه‌های دنیای بیرون از دایره دید و درک ما قرار گرفته‌اند.

یافتن ایده‌ای که بتواند از این ثروت درونی تغذیه کند و پرورش یابد اولین قدم و آغاز این راه است. این ایده در قدم‌های بعدی، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت تا صیقل یابد تا بتوانیم آن را با سطح بالایی از اطمینان به کار بگیریم.

کتاب شغلی که زندگیست برای چه کسانی مناسب است؟

 • دانش‌آموزانی که هنوز وارد دانشگاه نشده‌اند و برای انتخاب رشته خود تصمیم قطعی نگرفته‌اند.
 • دانشجویانی که می‌خواهند در آینده، شغلی متناسب با رشته تحصیلی مورد علاقه خود داشته باشند.
 • فارغ‌التحصیلان دانشگاه و افرادی که ابتدای تعیین مسیر شغلی خود قرار دارند.
 • کسانی که قصد دارند در زمینه تخصصی خود دست به کارآفرینی بزنند.
 • هر کسی که قصد کسب درآمد از راه مشاوره و کوچینگ کسب و کار را دارد.
 • و هرکسی که کار فعلی خود را دوست ندارد و می‌خواهد شغل آینده‌اش را بر اساس علاقه و توانمندی‌های ذاتی‌اش انتخاب کند.

سرفصل ها

بخش اول

 • پیدا کردن علاقه مندی ها

بخش دوم

 • راهنمای پیدا کردن مهارت‌های کارآفرینی

بخش سوم

 • تولید ایده کسب و کار

بخش چهارم

 • پیدا کردن بازار هدف

بخش پنجم

 • پیدا کردن رقیب‌ها و یادگیری از آنها

بخش ششم

 • ارزیابی سریع کسب و کار

فایل های مرتبط

سایر فایل های ارائه دهنده

موکاپ ست کامل اداری و تجاری سپهر
موکاپ ست اداری سپهر Sepehr Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری آرمان
موکاپ ست اداری آرمان Arman Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری یلدا
موکاپ ست اداری یلدا Yalda Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری تابان
موکاپ ست اداری تابان Taban Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری success
موکاپ ست اداری Success Success Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری راشین
موکاپ ست اداری راشین Rashin Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری پویا
موکاپ ست اداری پویا Pouya Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری پایا
موکاپ ست اداری پایا Paya Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری نازنین
موکاپ ست اداری نازنین Nazanin Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان
موکاپ ست کامل اداری و تجاری میترا
موکاپ ست اداری میترا Mitra Business Set Mockup این ست اداری زیبا شامل تمام امکاناتی است که شما طراحان و مدیران عزیز به آن نیاز دارید. محتویات این محصول یک فایل وکتور با فرمت esp است.
٣,٠٠٠ تومان
میزان شارژ هدیه ٥٠٠ تومان

نظرات کاربران

آخرین مقالات

|||

پربازدیدترین مقالات

|||