دانلود پایان نامه با موضوع بررسي و كنترل آلودگي صدا در شركت صنايع تيغ ‌ايران

دانلود پایان نامه با موضوع بررسي و كنترل آلودگي صدا در شركت صنايع تيغ ‌ايران
حجم فایل: 474.61 KB
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه بررسي و كنترل آلودگي صدا در شركت صنايع تيغ ‌ايران از سایت خرید پایان نامه در عصر حاضر پيشرفت فنآوري در تمام زمينههاي صنعتي و گسترش كاربرد وسيع وسايل و ماشينآلات و تجهيزات مختلف را به همراه داشته واين رشد سريع سبب گرديده تا انسان در زندگي روزمره و شغلي خود هر چه بيشتر تحت تأثير آشفتگيهاي ناخوشايند صدا با شدتهاي مختلف قرار گيرد
مشخصات ارائه دهنده
کمک دانشجو
کمک دانشجو
مدت فعالیت: 7 سال و 4 ماه
تعداد فایل ها: 285
دانلود انواع پایان نامه

تعداد صفحات:105
فرمت فایل دانلودی :doc

نياز به صنعت و تكنولوژي در جامعه با توجه به رشد جمعيت،ايجاد كارخانجات و كارگاههاي صنعتي راايجاب ميكند. تاريخچه زندگي انسان نشان ميدهد كه انسان براي ارضاي روح خود به آراستگي ظاهر دارد و براياين آراستگي ابزار و امكاناتي نياز ميباشد كه يكي از آنها وسيلهاي به نام تيغ ميباشد. تيغ كه براي بريدن از زمانهاي ديرين به كار ميرفته شكلها و جنسهاي متفاوتي جهت استفادههاي گوناگون داشته است. تيغ صورت تراش نيز از ابتدا تاكنون تغيير قابل ملاحظهاي داشته تا به شكل كنوني درآمده است. براي ساخت تيغ صورت تراش كارخانهاي در سال 1346 درايران احداث گرديد.
اين شركت داراي منشاء اسكاتلندي به صورت سهاميخاص بود براي ساخت تيغ ابتدا مواد اوليه كه از جنس فولاد با طول و عرض و ضخامتهاي مشخص ميباشد از زير دستگاههاي پرس عبور ميكنداين دستگاهها به دليل نوع پروسه كار و فرسودگي سروصداي زيادي توليد كرده كه مسببايجاد مشكلاتي جسماني جهت كارگراناين قسمت ميگردد. تعداد ضربههاي مداوم تقريباً 800 بار در دقيقه ميباشد كه تعداد 3 عدد ازاين دستگاههاي پرس در ابتداي سالن توليد سببايجاد سروصداي خارج از حد استاندارد را براي پرسنل شاغل دراين قسمت ميگردد.
بديهي است به دليل خارج از حد استاندارد بودناين سروصدا در طول ساليان متمادي پرسنلاين قسمت دچار مشكلات جسماني ناشي از سروصدا نظير كاهش شنوايي گرديدهاند كه متأسفانه آزمايشات پاركلينكي اديومتري نيزاين موضوع را تأئيد مينمايد و بازگشت شنوايي اكثريت آنها نيز امكانپذير نميباشد. به همين علت تعداد زيادي از پرسنلاين قسمت درخواست بازنشستگي پيش از موعد به دليلاين شرايط كاري را نمودهاند و مطابق بخشنامههاي مشاغل سخت و زيانآور مديريتاين شركت ميبايست ظرف مدت معين نسبت به حذف عامل زيانآور محيط اقدام نمايد كه اميد است با پيشنهادهايي كه پس از اندازهگيريهاي دقيق و مطالعات كارشناسي ارائه ميگردد نسبت به اجراياين پيشنهادات و كاهش سروصدا به حد استاندارد به صورت عملي اقدام گردد.
 

فایل های مرتبط

سایر فایل های ارائه دهنده

دانلود پایان نامه با موضوع نياز سنجی كاركنان اطلاعات استان خراسان رضوی
دانلود پایان نامه نياز سنجی كاركنان اطلاعات استان خراسان رضوی از سایت خرید پایان نامه امروزه به موازات آموزشهاي مرسوم نظام آموزشي و دانشگاهي، موسسات، ادارات و سازمانهاي مختلف برنامه‎هايي را طرح كرده و براي دستيابي به اهداف خاص خود به اجرا درآورده‎اند.
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع نقش بازی در پرورش خلاقیت کودکان
دانلود پایان نامه نقش بازی در پرورش خلاقیت کودکان از سایت خرید پایان نامه کودکان نیروهای بالقوه ای هستند که برای تداوم و انتقال ارزشها به نسلهای آینده باید مورد توجه قرار بگیرند.
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع نقد و بررسي رمان سووشون
دانلود پایان نامه نقد و بررسي رمان سووشون از سایت خرید پایان نامه نخستين تصوري كه از شنيدن تركيب جامعه‌شناسي ادبيات در ذهن نقش مي‌بندد، احتمالاً بررسي تأثير مستقيم رخدادهاي اجتماعي مشخصي بر ادبيات يك دوره و به ويژه نمودهاي معين آن در آثاري خاص است.
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع مكانيسم هاي دفاعي ـ رواني
دانلود پایان نامه مكانيسم هاي دفاعي ـ رواني از سایت خرید پایان نامه زيگموند فروید در 1909 طی یک سلسله سخنرانی در دانشگاه کلارک که به دعوت روان شناسی به نام جی. استانلی هال انجام شد، روان شناسی روانکاوانه را به ایالات متحده معرفی کرده بنابراین در ایالات متحده نخستین بار روان شناسها بودند که نظریات ووید را در مجامع علمی به رسمیت شناختند.
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع مقایسه میزان افسردگی در زنان شاغل و غیر شاغل شهرستان بجنورد
دانلود پایان نامه مقایسه میزان افسردگی در زنان شاغل و غیر شاغل شهرستان بجنورد از سایت خرید پایان نامه افراد آدمی از همان آغاز کوشیده اند تا حالتهای آشفته هیجانی یا انفعالی را درک کنند و به آنها پاسخ های شایسته بدهند؛
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع مقایسه خود پنداره نوجوان بزهکار با نوجوانان غیر بزهکار
دانلود پایان نامه مقایسه خود پنداره نوجوان بزهکار با نوجوانان غیر بزهکار از سایت خرید پایان نامه از زمانيكه انسان پا به عرصه وجود گذاشت ، تنوع در رفتار ، افكار ، احساسات و نگرشهاي او چيزي بود كه همواره جلب توجه كرده است .
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع مددکاری
دانلود پایان نامه مددکاری از سایت خرید پایان نامه 1- تعريف مدد كاري اجتماعي : مدد كاري اجتماعي حرفه ايست مبتني بردانش مهارت ، استعداد مانند عقيده ، باور وتفكر كه به افراد گروهها وجوامع كمك مي نمايد تا آنها بتوانند ضمن تشخيص مشكل وشناختن مشكل به گونه اي كار آمد وتاثير گذار با مشكل خود مواجه گردند ودر نهايت ضمن سازگاری باوضعيت موجود رضايت خاطر وتوانمندي در آنان بوجود آيد .
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع بررسي امكان تشخيص استفاده از تأمين مالي خارج از ترازنامه در شركتهاي پذيرفته شده در بورس
دانلود پایان نامه بررسي امكان تشخيص استفاده از تأمين مالي خارج از ترازنامه در شركتهاي پذيرفته شده در بورس از سایت خرید پایان نامه مساله عمده و اساسي مورد بحث در اين پژوهش آگاهي و شناخت نسبت به انواعي از معاملات خارج از تراز نامه ،روشهاي رايج مورد استفاده توسط شركتها و در نهايت ارزيابي اينكه آيا حسابرسان قادر به تشخيص اين نوع از تامين مالي هستند يا خير. .با توجه به اينكه معا ملات تامين مالي خارج از تراز نامه انواعي از معا ملاتي هستند كه به صورتي از نمايش كامل از فعا ليتها و رويداد هاي مالي رخ داده شده در حسابها نشان داده نمي شود اين گونه معا ملات باعث تغيير در سا ختار سرمايه از طريق عدم ثبت بدهيها و تعهدات عمده در صورتهاي مالي (تراز نامه)مي شود .
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع مبانی شهادت زنان در اسلام
دانلود پایان نامه مبانی شهادت زنان در اسلام از سایت خرید پایان نامه با ظهور اسلام در شبه جزیره عربستان ، تحولی عظیم در تمامی زمینه های زندگی عرب جاهلی بوجود آمد و احکام مربوط به طهارت و نجاست نیز از این دگرگونی بی بهره نبود و اسلام در این زمینه هم شیوه های نو به جهان عرضه داشت .
٣٥,٠٠٠ تومان
دانلود پایان نامه با موضوع کاربرد رايانه در ايجاد و رشد خلاقيت
دانلود پایان نامه کاربرد رايانه در ايجاد و رشد خلاقيت از سایت خرید پایان نامه در عصر حاضر که دوره پيشرفت فناوری به خصوص فناوری اطلاعاتی و ارتباطی است کمتر حرفه ای را می بينيم که دستخوش تغيير و تحول قرار نگرفته باشد .
٣٥,٠٠٠ تومان

نظرات کاربران

آخرین مقالات

|||

پربازدیدترین مقالات

|||